inspired by design
Design, precyzja wykonania to dla nas standard. Ale po pierwsze BEZPIECZEŃSTWO !

Oczywistym faktem jest, że daszki szklane, balustrady szklane, podłogi szklane, schody szklane a także inne konstrukcje szklane nigdy nie powinny zawieść w warunkach na jakie zostały zaprojektowane. Dlatego bardzo dużą uwagę poświęcamy na odpowiedni dobór komponentów, na podstawie których zostanie zrealizowany Twój projekt. Pracując z najlepszymi dostawcami możemy Ci zapewnić, że otrzymasz produkt najwyżej jakości oraz gwarancje wytrzymałości zgodną z określoną normą.
Nasze realizacje to w głównej mierze połączenie szkła ze stalą nierdzewną lub aluminium. Dzięki temu uzyskaliśmy bardzo szeroki asortyment systemów do mocowania szkła. Możemy przez to zaoferować Tobie wiele możliwości wykończenia powierzchni tych elementów: od stali szczotkowanej zwaną satyną, poprzez poler, do surowego wyglądu stali ocynkowanej, aluminium anodowanego lub szlifowanego. Daje to oczywiście możliwość uzyskania eleganckiego i unikalnego efektu końcowego. Niezależnie od walorów estetycznych nasze konstrukcje szklane mają przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Nasi dostawcy okuć do szkła przywiązują dużą wagę do rygorystycznych wymogów i przepisów w naszym sektorze, my również idziemy w tym samym kierunku przekładając to na nasze realizacje. W dziale balustrady szklane znajdziesz produkt, w którym stosujemy profesjonalny system zacisków do szkła, spełniające normy BS – EN 12600, które są zarówno bezpieczne i atrakcyjne. Wspomniany system zacisków do szkła otrzymał aprobatę techniczną niemieckiego AbZ, czyli państwowego instytutu nadzoru budowlanego.
Bezpieczeństwo to również odpowiedni dobór szkła. Do naszych projektów wykorzystujemy przede wszystkim szkło, które posiada certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobu znakiem bezpieczeństwa. Dla wielu przypadków projektowania konstrukcji szklanych, zanim nastąpi wybór odpowiedniego szkła przeprowadzamy badania statyczne, którą wskazują jaka budowa szkła jest dopuszczalna do konkretnego projektu.
Dostosowanie szkła oraz systemów okuć musi spełniać wytyczne zawarte w projekcie konstrukcyjnym jaki wykonujemy, przez to otrzymujemy gotowe rozwiązanie dla konkretnego projektu. Nasi konstruktorzy projektują zgodnie z wytycznymi, które zawarte są w określonych normach.
galeria